Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Martā "Uzņēmēju dienas 2019" Aizkrauklē

Martā


Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilgs piecas dienas no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem.

Gandrīz nedēļas garumā “Uzņēmēju dienu” apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja smelties zināšanas, apmeklējot dažādas bezmaksas apmācības, efektīvas pārmaiņu vadības un karjeras un izaugsmes dienas pasākumus, iepazīt un iegādāties mājražotāju, amatnieku un citu uzņēmēju produkciju, piedalīties loterijās, konkursos, degustācijās. Noslēdzot nedēļu, piedāvā piedalīties tūrisma dienā un izzināt Aizkraukles novada tūristiem un apmeklētājiem pievilcīgākās vietas. Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Aizkrauklē notiekošo “Uzņēmēju dienu” mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt informācijas, kontaktu apmaiņu un sadarbību uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā.

13 martā no plkst. 15:00 aicinām uz «Uzņēmēju dienu 2019» atklāšanas dienu:

 • no plkst 15:00-18:00 praktiskas apmācības “Saskarsmes un etiķetes prasmju ietekme uz uzņēmuma tēlu”, lektore – trenere Kristīne Sprūdža, pasākuma norises vieta - Aizkraukles pilsētas bibliotēkā, Lāčplēša ielā 3, Aizkrauklē

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

 • no plkst «Uzņēmēju dienu 2019» svinīga atklāšana un informācija par pasākumiem un projekta aktivitātēm (laukumā pie Aizkraukles novada pašvaldības, Lāčplēša iela 1A, Aizkraukle)

14.martā no plkst.15:00-18:00 aicinām uz pasākumu “Efektīva Pārmaiņu vadība”.

Lektors Zuarguss Zarmass (Viesturs Dūle)  Aizkraukles pilsētas bibliotēkā, Lāčplēša ielā 3, Aizkrauklē.

Pasākuma mērķis ir izglītot, kā gudri un pārdomāti īstenot pārmaiņas uzņēmumā. Plānots informēt par to, ko stāsta  globālie biznesa pētījumi par pārmaiņu sekmību vai nesekmību, kā izprast, ko var atļauties mainīt, kā arī informēt par pārmaiņu vadības astoņiem soļiem.

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

15.martā no plkst.10:00-15:00 aicinām uz karjeras un izaugsmes dienu “Atver durvis nākotnei”.

Renārs Zeltiņš iedvesmos par pieprasītām prasmēm un kompetencēm mūsdienu tirgū,  Jaunatnes starptautiskā aģentūra informēs par zināšanu un pieredzes apgūšanu ārzemēs, Aizkraukles profesionālā vidusskolas pārstāvji piedāvās doties ekskursijās un iepazīt izglītības iespējas, un daudzu citu iestāžu stendu izstāde un prezentācijas, darba intervijas simulācijas, interaktīvi piedāvājumi, radošās darbnīcas.

Mērķis iepazīt tuvāko un tālāko izglītības pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, izvēlēties sev piemērotāko profesijas izglītības iestādi, uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanas un atbalsta iespējām, brīvajām vakancēm un prakses iespējām uzņēmumos

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

16.martā no plkst. 09:00-15:00 aicinām uz "Izstādi - gadatirgu",

kurā piedalīsies uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas. Dienas gaitā tiks prezentēta produkcija un pakalpojumi, sniegtas konsultācijas, organizēti konkursi, loterijas, degustācijas un produkcijas tirdzniecība. “Izstāde – gadatirgus” ir vieta, kur notiek pieredzes apmaiņa un jaunu kontaktu dibināšana. Orientēties piedāvājumā palīdzēs Normunds Laizāns – aktieris, pasākumu vadītājs (Aizkraukles sporta halle,  Lāčplēša iela 21, Aizkraukle)

Aicinām pieteikties “Uzņēmēju dienu 2019” pasākuma “Izstāde – gadatirgus” dalībniekus – mājražotājus, uzņēmējus, amatniekus, lauksaimniekus, NVO, Tūrisma informācijas centrus, skolēnu mācību uzņēmumus un pašvaldības no visas Latvijas.

Dalība izstādē ir bez maksas, lūgums līdz 28.februārim korekti aizpildīt REĢISTRĒŠANĀS ANKETU  https://www.mitto.me/izstade-gadatirgus/pieteikties. Apstiprinājumu par dalību nosutīsim 10 dienu laikā uz norādīto e-pasta adresi.

Organizatora kontaktpersona darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00: Ieva Erdmane, tālr. 27717311

17.martā no plkst. 11.00-16.30 aicinām uz tūrisma dienu "Iepazīsti Aizkraukles novadu" lai izzinātu un popularizētu vietējo tūrisma piedāvājumu, “Uzņēmēju dienu 2019” laikā Aizkraukles novads aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus iepazīt dažus no novada tūrisma objektiem– jūs pārsteigs Senlejas raganas, Padomju laika ekspozīcija, Brīvdienu mājas “Lejas Bitēni” u.c.

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

Vairāk informācijas: Baiba Kellere, Aizkraukles novada pašvaldības Uzņēmējdarbības speciāliste, mob. tel.: 26227581

Lekciju cikla "Aprites ekonomika" PROGRAMMA

_________________________________________________________________________

Projekts LLI-131 "Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā"/ ATBALSTS BIZNESAM ietvaros.

Projekta mērķis: Veicināt uzņēmējdarbības attīstību, nodrošinot atbalsta sistēmu un veicinot biznesa ideju dzīvotspēju, koncentrējoties uz biznesa uzsākšanos un pašnodarbinātību, ietverot visas uzņēmējdarbības atbalsta institūcijas.

Projekta vadošais partneris ir Zemgales plānošanas reģions. Tajā darbojas arī Aizkraukles novada pašvaldība un Kurzemes plānošanas reģions No Lietuvas piedalās Šauļu inkubators, Panevēžas biznesa centrs un Rokišķu rajona pašvaldības publiskā bibliotēka.

Projekts:  Projekta kopējais finansējums: 729 604,12 eiro (t. sk. ERAF finansējums: 620 163,47 eiro).

Projekta īstenošanas laiks: 01.04.2017 – 31.03.2019 (24 mēneši)

Projektu līdzfinansē: Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.–2020. gadam, www.latlit.euwww.europa.eu

Šo informāciju ir sagatavojusi un par to atbild Aizkraukles novada pašvaldība, un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Labo darbu nedēļa Krustpils pamatskolā
Krustpils novada ģimenes ar bērniem dodas ekskursijā uz Vidzemi ...
INFORMATĪVAIS PAZIŅOJUMS par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtēj...
Eņģeļa Pasts gatavojas Ziemassvētkiem

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
16.10.2019 plkst. 13.00, Krustpils novada pašvaldība
Finanšu komitejas sēde
19.10.2019 plkst. , Atašienes kultūras namā
Amatiermākslas svētki
23.10.2019 plkst. 10.00, Krustpils novada pašvaldība
Domes sēde
26.10.2019 plkst. 13.00, Antūžu kultūras nams
Senioru atpūtas pēcpusdiena "Līvenhofas muzikantu" pava...
17.11.2019 plkst. 17.00, Mežāres kultūras nams
Krustpils novada LR proklamēšanas 101.gadadienas svinīb...
Krustpils Novadnieks, OKTOBRIS 2019
Krustpils Novadnieks, SEPTEMBRIS 2019Krustpils Novadnieks, AUGUSTS 2019Krustpils Novadnieks, JŪLIJS 2019
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Atašienes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīca
 • Unguru (Medņu) Evaņģēliski luteriskā baznīca
 • Vaiķu akmens
 • Rogāļu grava
 • Jāņa Zalāna retro motociklu un senlietu kolekcija
 • Podnieku darbnīca
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Asotes pilskalns
 • Laukezers
 • Endzeļu vecticībnieku draudzes lūgšanu nams
 • Dzirkaļu pilskalns
 • Marinzejas muiža
 • Marinzejas ezers
 • Silabebru ezers
 • Timsmales ezers
 • Baļotes ezers
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Ielīgošana Asotes pilskalnā
 • Kur upes un ceļi krustojas
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde