Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

Krustpils novadā notiks informatīvs seminārs par biznesa plāna gatavošanu

Krustpils novadā notiks informatīvs seminārs par biznesa plāna gatavošanu


Zemgales plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Krustpils novada domi 22.maijā organizē bezmaksas semināru par biznesa plāna sagatavošanu ESF programmā „Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai".

Seminārs sāksies pulksten 10, Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a, Krustpils novada domes  konferenču zālē, un to vadīs Kaspars Timofejevs, finanšu un vadības konsultāciju SIA "Konsorts" izpilddirektors.

Semināra dalībniekiem būs iespēja gūt informāciju par biznesa idejām un to iespējamiem risinājumiem ESF programmā „Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai". Seminārā stāstīs par:

 • ESF programmas "Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai" prasībām atbalsta pretendentiem un biznesa plāna sagatavošanā;
 • iemesliem uzņēmējdarbības uzsākšanai, uzņēmēja portretu;
 • biznesa idejām, biznesa plāna mērķiem, struktūru (kopsavilkumu, uzņēmuma aprakstu, produkta aprakstu, tirgus un konkurentu analīzi, realizāciju un mārketinga plānu, finanšu plānu, projekta novērtējumu);
 • datiem par pašreizējo vai plānoto uzņēmumu (uzņēmuma apraksts, dibinātāju / personāla apraksts);
 • produktiem un tā realizācijas apjomu (produkta raksturojums, produkta plānotā cena un pašizmaksa, tirgus un konkurence);
 • mārketinga stratēģiju (pārdošanas metodes, reklāma);
 • finanšu plāna (naudas plūsmas) izstrādi (naudas plūsmas pārskatu), ieņēmumu, izdevumu, investīciju un finansēšanas plāna izstrādi, tīrās projekta naudas plūsmas aprēķinu;
 • projekta novērtējumu (dzīvotspējas un efektivitātes analīzi, NPV, IRR, atmaksāšanas periodu), diskontētās vērtības koncepciju (naudas vērtība laikā).

Seminārā aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, pašnodarbinātās personas, individuālie komersanti, kā arī ikviens interesents.

Dalību seminārā iespējams pieteikt līdz 21.maijam, pulksten 15 pa tālruni 65207419, 28356611, vai rakstot uz e-pastu: natalija.gerasimova@zpr.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju, tālruni vai e-pastu, kā arī semināra norises vietu. Pieteikties var arī, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu ES fondu mājas lapāhttp://esfondi.zemgale.lv/lv/pieteikties_semin%C4%81ram/51

Ar dienas kārtību var iepazīties http://www.esfondi.zemgale.lv/upload/attach/22.05.15_BP_Jekabpils.doc

Tiem, kuri vēlas saņemt izdales materiālus - prezentācijas - pieteikšanās obligāta.

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Laukezers
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Marinzejas ezers
 • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu