Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Aktuāls seminārs 26.jūnijā:

Aktuāls seminārs 26.jūnijā:


LLKC Jēkabpils nodaļa  sadarbībā ar Krustpils novada pašvaldību  ielūdz visus interesentus uz bezmaksas informatīvu semināru „Atbalsta saņemšanas nosacījumi LAP pasākumiem", kas notiks  2015.gada 26.jūnijā, plkst. 10:00, Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a, Krustpils novada pašvaldības konferenču zālē.

Informatīvā semināra laikā Jēkabpils  LKB ekonomikas speciāliste Jana Staka klātesošos informēs par Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtībību pasākumā "Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība". Savukārt Viduslatvijas RLP vadītāja vietnieks Valdis Mežsargs sniegs atbildes uz interesējošiem jautājumiem par atbalstu ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā. Semināra noslēgumā klātesošie varēs uzdot jautājumus speciālistiem par atbalsta saņemšanas nosacījumiem.

Dalību seminārā iespējams pieteikt līdz 25.jūnijam , elektroniski: http://laukutikls.lv/seminari vai  pa tālruni 26511269 /Anita Putka/LLKC Jēkabpils nodaļas uzņēmējdarbības speciālists.

Ar semināra dienas kārtību iespējams iepazīties šeit. 

Informāciju sagatavoja

Angelīna Smirnova

Speciāliste jaunatnes, tūrisma un uzņēmējdarbības jomā

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu