Krustpils novads
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

Iespēja pievienoties WhatsApp grupā – “Kūku bibliotēka”

Iespēja pievienoties WhatsApp grupā – “Kūku bibliotēka”


Kūku bibliotēka saviem lietotajiem piedāvā iespēju pievienoties WhatsApp grupai “Kūku bibliotēka”. Tā ir vienkārša, droša, uzticama un ātra bezmaksas ziņapmaiņas lietotne, kas pieejama Android un citiem viedtālruņiem. Šajā grupā varēsi aktīvi sekot līdzi Kūku bibliotēkas jaunumiem un aktualitātēm, kā arī uzzināt sev vēlamo informāciju.

Ja ir interese pievienoties grupai, lūdzu iepazīsties ar noteikumiem un sūti SMS uz tālr. 25635248 ar tekstu ''Kūku bibliotēka'' klāt pierakstot savu vārdu un uzvārdu. Jūsu telefonu numuri netiks izmantoti ļaunprātīgi, tikai un vienīgi lai pievienotu grupai!

Noteikumi:

  1. Cienīt visus grupas dalībniekus.
  2. WhatsApp tematiskā grupa paredzēta diskusijām tikai par un ap Kūku bibliotēku, tās pakalpojumiem, pieredzes apmaiņu un informācijas iegūšanu saprāta robežās.
  3. Aizliegta spamošana, neadekvātu foto sūtīšana, pārpublicēšana.
  4. Nelietot lamuvārdus un ievērot ētisku saziņu.

Lūgums ievērot šos noteikumus un ievērot pašsaprotamas ētikas normas!

Kūku bibliotēkas vadītāja

Jeļena Hnikina

 

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu