Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus 2019. gadā notiks Madonā

VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus 2019. gadā notiks Madonā
Krustpils novada pašvaldība


Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO kopā ar Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļu informē, ka VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus notiks 2019. gada 8. jūnijā Madonā.


Pasākuma organizatoru godu un pienākumu madonieši izlozēja pagājušā gada V Latvijas tūrisma informācijas tirgū Preiļos un ar prieku aicina ciemos pie sevis tūrisma informācijas sniedzējus no visas Latvijas, kā arī priecāsies par viesiem no tuvākajām kaimiņu zemēm.

Šobrīd pāris pasākuma akcenti:
• Kāpēc pasākums šajā datumā? Jo 2019. gadā no 7. līdz 9. jūnijam Madona svin pilsētas un novada svētkus! Tātad cilvēku – interesentu skaits, kas vēlētos ceļot pa Latviju būs ievērojams. Turklāt jūnija sākums ir arī tāds Latvijas iedzīvotājiem atvaļinājumu sākuma laiks – kā reize īstais brīdis beidzot izvēlēties savu ceļojumu pa Latviju vai iegūt informāciju par aktualitātēm tūrisma piedāvājumā Latvijā.
• Jaunums! Tūrisma informācijas tirgu organizēsim kā 2 dienu pasākumu.
Pirmajā dienā - 7. jūnijā (piektdienā) kolēģus aicinām doties info ekskursijā “Madonas novada tūrisma piedāvājums”. Ekskursijas laiks no plkst. 13.00 līdz 20.00. Brauksim ar kopīgu autobusu no Madonas. Brauciens būs bez maksas, bet par naktsmītni gan jāparūpējas pašiem.
Otrajā dienā – 8. jūnijā (sestdienā) no plkst. 10.00 līdz 14.00 strādāsim VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgū, iepazīsim Madonu un baudīsim kopīgu tikšanās prieku. Pasākums tiks bagātināts ar kultūras programmu, amatnieku un našķu tirdziņu.
• Atbilstoši savām iespējām, tūrisma informācijas sniedzēji var pieteikt dalību arī uz 1 dienu.
• 8. jūnijā uz kultūras notikumu skatuves aicināsim pašdarbniekus no visas Latvijas. Ja padomā kāds kolektīvs, kas plāno vasaras koncert izbraucienus, lūgums padalīties ar ziņu. Pašdarbnieku kolektīviem piedāvāsim bezmaksas ekskursiju pa Madonu un cienastu ar zupu.
Par Madonu – neliela Latvijas pilsēta, kas izvietojusies paugurainā Vidzemes augstienes nogāzē. Te dzīvo 7,5 tūkstoši iedzīvotāji. Madona ir novada centrs, kurš ap sevi pulcē 14 pašvaldības. Novadā dzīvo 24 tūkstoši iedzīvotāju. Mūs raksturo sauklis “Kalnu un līdzenumu tikšanās vieta”, jo esam vieta, kur satiekas Latvijas augstākais kalns Gaiziņš un Latvijas lielākais ezers Lubāns. Vairāk par Madonu un apkārtni - www.visitmadona.lv
Plašāka Informācija par pasākumu sekos 2019. gada februārī, savukārt pieteikšanās pasākumam ieplānota no marta līdz 10.maijam pašdarbniekiem un līdz 20.maijam tūrisma informācijas centriem un citiem tūrisma uzņēmumiem. Vairāk informācijas pie Sanitas Somas, VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus koordinatores un Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas tūrisma darba organizatores, tālr. 29130437, tic@madona.lv.

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu