Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Iedzīvotāji aicināti līdzdarboties Krustpils novada Jaunatnes politikas attīstības plāna izstrādē

Iedzīvotāji aicināti līdzdarboties Krustpils novada Jaunatnes politikas attīstības plāna  izstrādē
pixabay


Saskaņā ar Krustpils novada domes 2019.gada 20. marta lēmumu Nr.1  “Par Krustpils novada jaunatnes politikas attīstības plāna 2020. – 2026 .gadam izstrādes uzsākšanu un darba uzdevumu apstiprināšanu” (sēdes protokols Nr.3.) Krustpils  novada pašvaldība ir uzsākusi Krustpils novada Jaunatnes politikas attīstības plāna  2020. – 2026.gadam izstrādi.

Krustpils novada Jaunatne politikas attīstības plāns 2020. – 2026.gadam ir vidēja termiņa plānošanas dokuments (7 gadiem), kas nosaka darba ar jaunatni attīstības prioritātes, rīcības virzienus un uzdevumus, kā arī to īstenotājus un finanšu resursus ilgtermiņa mērķu sasniegšanai.

Plāna ietvaros paredzēts izstrādāt informatīvo materiālu ar detalizētu informāciju par ilgtermiņa un īstermiņa iespējām Krustpils novadā šādās jomās: izglītība un apmācība (t.sk. neformālā izglītība, interešu izglītība), brīvprātīgais darbs, nodarbinātība, uzņēmējdarbība un uzņēmīgums, jaunrade un kultūras aktivitātes, jauniešu brīvā laika pavadīšana, sociālā iekļaušana,  drošība, veselības, labklājība un sports,  jaunatne un pasaule, jauniešu līdzdalība.

Krustpils  novada pašvaldība aicina piedalīties Jaunatnes politikas attīstības plāna 2020. – 2026 .gadam izstrādes darba grupā. Darba grupa notiks šī gada 18.jūlijā plkst. 10:00 Krustpils novada pašvaldības konferenču zālē, Rīgas iela 150A, Jēkabpilī.

Lūdzam pieteikties līdzdalībai darba grupā līdz 15.07.2019, kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruni un e-pastu), elektroniski sūtot  uz e-pastu angelina.tukisa@ krustpils.lv vai zvanot uz tālruni 28311364.

Informāciju sagatavoja:

Angelīna Tukiša

Krustpils novada pašvaldības

Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu