Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Noslēdzies konkurss “Krustpils novada sakoptākā sēta”

Noslēdzies konkurss “Krustpils novada sakoptākā sēta”


Jūlija sākumā norisinājās Krustpils  novada pašvaldības rīkots konkurss „Krustpils novada sakoptākā sēta”. Konkursa mērķis bija novērtēt Krustpils novada iedzīvotāju ieguldījumu īpašumu labiekārtošanā un popularizēt sakoptākos īpašumus un Krustpils novadu kā dzīves vietu perspektīvā, labi sakārtotā un sakoptā vidē.

Kopumā tika pieteikti pieci nekustamie īpašumi. Nominācijā “Sakoptākā lauku viensēta Krustpils novadā” tika pieteikts nekustamais īpašums “Kalna Stipri” Kūku pagastā, nekustamais īpašums “Pārslas” Krustpils pagastā, nekustamais īpašums “Veiguri” Kūku pagastā un nekustamais īpašums “Virši” Atašienes pagastā. Nominācijā “Sakoptākā daudzdzīvokļu māja Krustpils novadā” tika  pieteikts nekustamais īpašums “Liepu iela 15” Atašienē. Jūlija sākumā pieteiktos īpašumus apsekoja un izvērtēja vērtēšanas komisija. Pretendentu vērtējums notika pēc punktu sistēmas un par konkursa uzvarētāju tika atzīts tas dalībnieks, kurš attiecīgajā nominācijā saņēma visvairāk punktu. Konkursa uzvarētāji tiks pasludināti un apbalvoti Krustpils novada Annas un Jēkaba dienas pasākumā 27.jūlijā plkst. 14:20 Atašienes kultūras nama “Annas sāta” pagalmā.

Pašvaldība izsaka pateicību nekustamo īpašumu saimniekiem par dalību konkursā. Aicinām ikvienu iesniegt pieteikumus nākamā gada konkursā “Krustpils novada sakoptākā sēta”, lai kopīgi veidotu skaistāku Krustpils novadu.

Konkursa “Krustpils  novada sakoptākā sēta”

 vērtēšanas komisija

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu