Krustpils novads
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

Vizmas skoliņas pasākumi septembrī

Vizmas skoliņas pasākumi septembrī


1.septembrī tiek izsludināts matemātikas konkurss 7. un 8. klasēm „Gudrības pūce 2019”. Līdz 30.septembrim interesentiem jāiesniedz mājas darbs ar 3.praktiskiem, 3.interesantiem un 3. asprātīgiem uzdevumiem un to atbildēm. Uzdevumiem jābūt pašu veidotiem, glīti noformētiem, dalības maksa 3 EUR. Labākie 10 darbu autori ar līdzjutējiem tiks aicināti uz konkursa finālu 12. oktobrī, lai cīnītos par Gudrības pūci, medaļām un dāvanu kartēm, visi dalībnieki saņems Vizmas skoliņas Pateicības.

2.septembrī plkst. 14:00 tiks atklāta izstāde – Bērnu organizācijas Latvijas vēstures dažādos posmos: skauti, gaidas, mazpulki, oktobrēni, pionieri un komjaunieši, atraktīvas izdarības. Aicinu ciemos bijušos pionieru vadītājus, līdzi ņemot groziņus.

Plkst. 15:00 skolēnu 10 dalībnieku komandas aicinātas uz jautrām Zinību dienas sacensībām, dalības maksa 3 EUR katram dalībniekam. Jauno mācību gadu iesāksim jautri, asprātīgi un azartiski.

Vizmas skoliņā iespējams privātstundās apgūt matemātikas pamatus / 4.- 9.kl./ , iemācīties mezglot, veidot puzurus un suvenīrus .Izglītības atbalsta pasākumi, mākslinieciskā jaunrade , tirdzniecība stendos un tirdziņos ir labs pamats katra turpmākajām darba, sadzīves, atpūtas un svētku izdarībām.

Nāciet Vizmas skoliņā,
Jaunas prasmes apgūstiet.
Noderēs tās kādu dienu,
Tad kad paši gribēsiet.

Darboties aicināti arī strādājošie vecāki, pensionāri, invalīdi, bezdarbnieki un tūristi. Dalības maksa elastīga un draudzīga.

Pieteikties 29717245, lai vienotos par nodarbību laiku.

Sertificēta privātprakses pedagoģe Vizma Lejiņa

 

_______________________________________________________________________________________________________ 

Par Vizmas skoliņu

Konkursā “Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai” NVA. Starp 147 konkurentiem guvu atbalstu savam biznesa plānam VIZMAS SKOLIŅA, ieguvu līdzfinansējumu un sāku savu darbību Jēkabpilī Rīgas ielā 103 - no  2018. gada jūnija.

Moto: Viss jaunais – labi aizmirsts senais!

Mērķis : Apzināt, vākt, izstādīt, mācīt un realizēt stendā un tirdziņos.

Vizmas skoliņas darbības sfēras ir;

 1. izglītības atbalsta pasākumi matemātikā un fizikā 4.- 9.klasei,/ privātstundas /
 2. mākslinieciskā jaunrade mezglošanā, puzurošanā, suvenīru gatavošanā un noformēšanā,
 3. izveidoto suvenīru u.c. mazumtirdzniecība stendos un tirdziņos

VIZMAS SKOLIŅA ir savdabīgs apmācības veids visu kategoriju cilvēkiem, atbilstoši viņu interesēm un iespējām. Lekcija, praktiskā nodarbība un pašu rokām pagatavots suvenīrs. To var nest mājās vai atstāt Vizmas skoliņas vitrīnā citu apskatei vai pārdošanai. Materiāli un piederumi ir arī uz vietas, kas ietverti dalības maksas summā. Darboties dienā aicināti pensionāri, invalīdi un bezdarbnieki, bet no 15.00 - 19.00 skolu jaunatne skolas laikā. Piedāvāju  privātstundas matemātikā, kā arī rokdarbos. Vizmas skoliņas interjers iekārtots ar senajiem darba rīkiem un rokdarbiem - kā ideja pagātnes rokdarbu modernizācijai mūsdienās, īpaši izceļot makramē un puzuru mācīšanas iemaņas kā vienas no senākajām senlatviešu nodarbēm pirms dažādiem svētkiem. Vizmas skoliņa palīdz risināt brīvā laika lietderīgas izmantošanas iespējas Krustpilī un Jēkabpilī. Vizmas skoliņa organizē arī latviešu tradicionālo svētku svinības: Meteņus, Pelnu dienu, Lieldienas, Jāņus, Mārtiņus, Miķeļus, Māras dienu, Ziemassvētkus , piedāvā pārgājienus, velosipēdu izbraucienus, vasaras, rudens un ziemas brīvdienu  nodarbes skolēniem un pieaugušajiem.

Top Seno rokdarbu istaba ar darbiem no māmiņu un vecmāmiņu pūra.

Krustpils evaņģēliski luteriskajā baznīcā no 4.08.2018.līdz Adventei bija apskatāms Lielpuzurs 100 sešstaru zvaigznes Latvijai, tas bija mans veltījums Latvijai 100 gadu jubilejā un baznīcai 400 gadu jubilejā, skolas, bibliotēkas, KN saņēma manu Zvaigžņveida puzuru veidošanas bukletu.

No tautas atziņām:

 • Neviens nav tik gudrs, ka nevarētu kļūt vēl gudrāks.
 • Neviens bieži vien neņem vērā 0 , lai gan tā tāpat ir cipars. Ja kādu grib iznīcināt, tad pareizina ar 0.
 • Neviens nezina visu – arī skolotājs

Vizmas skoliņa aicina mācīties, izklaidēties un radīt sev patīkamus darbiņus dāvanām vai sev! Atsaucīgākie saņems Zvaigžņveida puzuru veidošanas bukletu, Vizmas skoliņas medaļas.

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Laukezers
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Marinzejas ezers
 • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu