Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Projekta “Atver durvis sadarbībai” darba grupas ietvaros tika izstrādāts sadarbības modelis un rīcības plāns

Projekta “Atver durvis sadarbībai” darba grupas ietvaros tika izstrādāts  sadarbības modelis un rīcības plāns


 

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta  finansējuma ietvaros no 9.augusta līdz 8.decembrim

25.septembrī jaunatnes politikas ekspertes Ineses Šubēvicas un tūrisma un jaunatnes lietu speciālistes Angelīna Tukišas vadībā Krustpils novada jaunieši, darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībā, kā arī jaunatnes jomā strādājošo  nevalstisko organizāciju pārstāvji izstrādāja sadarbības modeli un rīcības plānu 3 gadu periodam.

 Sadarbības modelis tika izstrādāts  atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrija ieteiktajam tā  saucamajam bāzes modelim darbam ar jaunatni. Tas sastāv no 6 darba ar jaunatni aspektiem, kurus kompleksi īstenojot, tiek nodrošināts ilgtspējīgs darbs ar jaunatni: stratēģiskā plānošana, finansējuma piešķiršana, institucionālā sistēma, infrastruktūra, personāls, progresa un rezultātu novērtēšana. Rīcības plāns tika izstrādāts sasaistē ar Jaunatnes politikas īstenošanas plānu 2016.–2020. gadam un Eiropas Savienības jaunatnes stratēģiju 2019.-2027. gadam. Krustpils novada Jaunatnes politikas plāna 2020.-2026. gadam rīcības plānā ir noteikti 6 rīcības virzieni (tajos kopumā 11 uzdevumi un 19 pasākumi), kuru kompleksa un kontekstuāla īstenošana sekmēs Krustpils novada Jaunatnes politikas attīstības plāna politikas rezultātu un rezultatīvo rādītāju sasniegšanu.

Izstrādātais sadarbības modelis un rīcības plāns tiks integrēts Krustpils novada Jaunatnes politikas attīstības plānā 2020.-2026.gadam.

Informāciju sagatavoja:

Angelīna Tukiša

Krustpils novada pašvaldības

Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu