Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Noskaidrots Jaunatnes logo izstrādes konkursa uzvarētājs

Noskaidrots Jaunatnes logo izstrādes konkursa uzvarētājs


Noslēdzies Krustpils novada pašvaldības izsludinātais Krustpils novada Jaunatnes logo izstrādes konkurss un par uzvarētāju noteikts Mārtiņš Zeps.

Aprīļa sākumā Krustpils novada pašvaldība  aicināja ikvienu piedalīties Krustpils novada Jaunatnes logo izstrādes konkursā un izveidot Krustpils novada jaunatnes logo, kas simbolizētu Krustpils novada jauniešu dažādās individuālās, grupu, biedrību aktivitātes un kalpotu kā atpazīstamības veicinātājs novadā un ārpus tā. Logo, kas ietvertu Krustpils novada jaunatnes politikas vīziju - daudzveidībā vienots novads, kurā dzīvo, mācās un strādā izaugsmē ieinteresēti jaunieši.

Kopumā tika saņemti seši dažādi un ļoti radoši  konkursa pieteikumi. Vērtēšanas komisijai izvērtējot visus saņemtos pieteikumus un iesūtītos logo, kā atbilstošākais  tika atzīts Mārtiņa Zepa iesūtītais Jaunatnes logo.

Savā pieteikumā M. Zeps apraksta logo, skaidrojot, ka tas izveidots iedvesmojoties no pasaules aktuālajām tendencēm. Logo ir izveidots apvienojot divus burtus “K” un “J”, kas reprezentē Krustpils jauniešus. Burts “K” sastāv tikai no kontūras, bet burts “J” no dzeltenas figūras ar “K” burta izgriezumu, kas sadala figūru trijās daļās. M. Zeps norāda, ka savienojot šos burtus, veidojas vairogs, kas ir kā jauniešu aizsargs, vieta, kur jaunieši jūtas droši, radoši un dzīvespriecīgi.

Krustpils novada pašvaldība izsaka pateicību ik vienam, kurš dalījās savās idejās  un skatījumā par to, kādam vajadzētu izskatīties Krustpils novada Jaunatnes logo. 

 

Krustpils novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Justīne Iie

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu