Krustpils novads
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"

PAZIŅOJUMS

 

PAR PAREDZĒTĀS DARBĪBAS - DERĪGO IZRAKTEŅU IEGUVES TERITORIJAS PAPLAŠINĀŠANA ATRADNĒ „AIVIEKSTE KREISAIS KRASTS” KRUSTPILS NOVADĀ, VARIEŠU PAGASTĀ, IETEKMES UZ VIDI NOVĒRTĒJUMA ZIŅOJUMA SABIEDRISKO APSPRIEŠANU

Paredzētā darbība: Derīgo izrakteņu (dolomīta) ieguves teritorijas paplašināšana derīgo izrakteņu atradnē “Aiviekste – kreisais krasts” A un N kategorijas krājumu teritorijā Krustpils novadā

Paredzētās darbības ierosinātāja: SIA “Pļaviņu DM”, Reģistrācijas Nr.40003277279, juridiskā adrese: Rīgas iela 16, Pļaviņas, Pļaviņu pilsēta, LV-5120, Tālrunis: 29461985 E-pasta adrese: juris.dm@apollo.lv

Paredzētā darbības vieta: Paredzētās darbības vieta ietvers zemes īpašumus:

 • Karjers “Aiviekste”, kadastra 56940010117;
 • Lapsēni, Kadastra 56680020130;
 • Kalna Mežotnes, kadastra 56940010128;
 • Mazlazdas, kadastra 56680020143;
 • Vēzenes, kadastra 56680020120;
 • Vēzenes Kadastra 56680020116

Vides pārraudzības valsts birojs ir pieņēmis lēmumu Nr.5-02/10 par Ietekmes uz vidi novērtējuma procedūras piemērošanu.

Ziņojuma izstrādātājs: Eksperte Inga Gavena, tālrunis: 29545377, E-pasta adrese: inga.gavena@gmail.com

Ziņojuma sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks neklātienes formā (attālināti) no 15.jūnija līdz 19.jūnijam. Tīmekļa vietnē http://www.plavinudm.lv 15. jūnijā līdz plkst. 10:00 tiks publicēta saite uz interneta lapu, kur būs pieejama videoprezentācija un e- pasta adrese, uz kuru varēs sūtīt jautājumus. Videoprezentāciju būs iespējams saņemt arī e-pastā, piesakot to pa e-pastu inga.gavena@gmail.com vai pa tālr. 29545377. Atbildes uz Ziņojuma sabiedriskās apspriešanas sanāksmes laikā uzdotajiem jautājumiem par paredzēto darbību tiks publicētas līdz 25.jūnija plkst. 17:00. tīmekļa vietnē http://www.plavinudm.lv un atbildot uz sūtītāju e-pastiem.

Ar sagatavoto Ziņojumu un tā materiāliem var iepazīties:

 • SIA “Pļaviņu DM” tīmekļa vietnē http://www.plavinudm.lv Sabiedrības līdzdalība
 • SIA “Pļaviņu DM”: Rīgas iela 16, Pļaviņas, Pļaviņu pilsēta1, iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku pa tālr.29461985

Rakstiskus priekšlikumus par paredzēto darbību var iesniegt Vides pārraudzības valsts birojā (Rūpniecības ielā 23, Rīga, LV – 1045, tālrunis: 67321173, fakss: 67321049 www.vpvb.gov.lv) 30 dienu laikā pēc Paziņojuma publikācijas laikrakstā “Krustpils Novadnieks”

 

1 Ņemot vērā noteiktos ārkārtas situācijas drošības pasākumus, lūdzam izvēlēties iespēju ar sagatavoto Ziņojumu un tā materiāliem iepazīties attālināti

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Laukezers
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Marinzejas ezers
 • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu