Krustpils novads
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Krustpils novadā īstenos projektu “Ģimenes spēks- kopā izzināt, ieraudzīt, iesaistīties!”

Krustpils novadā īstenos projektu “Ģimenes spēks- kopā izzināt, ieraudzīt, iesaistīties!”
Kārlis Zalāns


Krustpils novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu  par projekta Nr.2020.LV/ĢDP/14/06 “Ģimenes spēks- kopā izzināt, ieraudzīt, iesaistīties!” īstenošanu. Projekta mērķis ir radīt iespēju Krustpils novada ģimenēm dažādot brīvā laika pavadīšanu, vienas ģimenes locekļiem iesaistoties dažādu jomu kopīgās aktivitātēs, veicinot izpratni par ģimeniskas kopīgas atpūtas daudzveidību un iespējām kopīgi jēgpilni atpūsties dabā, intelektuālās un praktiskās nodarbībās.

Projektā realizācija notiks sadarbībā ar biedrību “Silta sirds”, kas kopā ar pašvaldību nodrošinās projekta aktivitāšu organizatorisko vadību, publicitātes pasākumus un komunikāciju ar projekta dalībniekiem.

Projekta īstenošanas laikā no jūlija līdz oktobrim paredzēts organizēt četras aizraujošas pasākumus ģimenēm: zinātnieku darbnīcas, erudīcijas spēles, pārgājiens un brīvdabas kvests. Zinātnieku darbnīcas plānotas Variešu un Mežāres pagastā, interaktīvi izglītojoša pasākuma ietvaros bērni kopā ar vecākiem varēs kopā pavadīt laiku, veidojot pozitīvu attieksmi pret intelektuālām nodarbēm. Erudīcijas spēles plānotas  Krustpils un Variešu pagastos, tās ļaus ģimenēm apzināt komandas darba vērtību un tā nozīmi kopēju mērķu sasniegšanai. Aktīvās atpūtas pasākums “Pārgājiens apkārt Marinzejas ezeram” ļaus ģimenēm apzināt savas  novada kultūrvēsturiskās un dabas vērtības, veicinot piederības sajūtu un lokālpatriotismu. Savukārt, brīvdabas kvests veicinās dalībnieku savstarpējo sadarbību, kā arī ļaus izprast katra ģimenes locekļa individuālās spējas- vadītāja, līdera, atbildības, erudīcijas u.c.

Projekta tiešā mērķa grupa ir Krustpils novada pašvaldības ģimenes ar bērniem- pieaugušie, bērni, jaunieši un seniori. Projekta aktivitātes vērstas uz Krustpils novada iedzīvotājiem, īpaši ģimenēm ar bērniem, jebkurā to sastāvā, ieskaitot arī vecvecākus.

 Aicinām ikvienu Krustpils novada ģimeni sekot informācijai, iesaistīties un lietderīgi pavadīt laiku kopā!

Projekts  Nr.2020.LV/ĢDP/14/06 "Ģimenes spēks- kopā izzināt, ieraudzīt, iesaistīties!" tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta kopējās izmaksas ir 6490 EUR.

 

Angelīna Tukiša,

tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste

Tālr.28311364, angelina.tukisa@krustpils.lv

 

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu