Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Izveidota pirmā e-apmācību platforma Latvijā nevalstisko organizāciju vadības pamatu apguvei

Izveidota pirmā e-apmācību platforma Latvijā nevalstisko organizāciju vadības pamatu apguvei


Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” sadarbībā ar 5 projekta partneriem, radījusi pirmo e-apmācību platformu “SCOPE” latviešu valodā, kurā dažādu mācību kursu ietvaros iespējams apgūt nevalstisko organizāciju (NVO) vadības pamatus. Neskatoties uz to, ka e-apmācību kurss galvenokārt paredzēts NVO, tas būs noderīgs arī mazā biznesa sektoram, sociālajiem uzņēmumiem, augstākās izglītības iestādēm, kā arī citiem interesentiem.

E-apmācību platforma ir divu gadu projekta rezultāts, kas izveidota ar mērķi stiprināt nevalstiskā sektora darbinieku, brīvprātīgo kapacitāti un pilnveidot viņu prasmes. Īpašs uzsvars tiek likts uz mazu organizāciju darbinieku izglītošanu un zināšanu pilnveidi. Tā kā e-apmācības notiek tiešsaistē, ikvienam iespējams sev ērtā laikā, vietā un veidā apgūt e-apmācību platformas moduļus: organizācijas pārvaldība, riska, finanšu pamati, komunikācija un finanšu piesaiste.

Lai pārbaudītu e-apmācību satura kvalitāti un e-apmācību platformas pieejamību, platforma “SCOPE” tika izmēģināta divos posmos ar vairāk kā 200 testētajiem piecās partnervalstīs un testu rezultātā 98% respondentu atzina, ka ir ļoti apmierināti vai apmierināti ar programmas satura kvalitāti.

E-apmācību platformu jau ir gatava lietošanai, skatīt šeit, bet 15. septembrī norisināsies e-apmācību platformas “SCOPE” oficiālā prezentācija, kuras laikā tiks ne tikai plašāk stāstīts par e-apmācību platformu, tās moduļiem un izmantošanu, bet arī runāts par organizācijas iekšējās komunikācijas jautājumiem, kas ieņem  nozīmīgu lomu organizācijas veiksmīgā darbībā. Prezentācijas dalībniekiem būs iespēja piedalīties iekšējās komunikācijas un mārketinga ekspertes Ieva Veidemane meistarklasē, kurā tiks aplūkotas tādas tēmas kā iekšējā projektu vadības un kampaņu komunikācija, visefektīvākie komunikācijas kanāli, iekšējās komunikācijas vadlīniju izveide u.c.

Lai piedalītos “SCOPE” e-apmācību platformas prezentācijā un meistarklasē, aicinām līdz 14. septembrim pieteikties šeit.

*“SCOPE – Skills Recognition, Capacity Building, and Professional Education for the Third Sector”  projekts norit jau kopš 2018. gada, sadarbojoties partneriem no 6 ES dalībvalstīm: The Wheel (Īrija), Latvijas Pilsoniskā alianse, Scottish Council for Voluntary Organizations (Lielbritānija), An Cosán (Īrija), Sivis Study Centre (Somija) un Arengukoostöö Ümarlaud – AKÜ (Igaunija).

Projekts ticis īstenots, pateicoties Erasmus+ un Eiropas Komisijas izglītības, apmācību, jaunatnes un sporta programmas finansējumam.  

 

Papildus informācija: www.nvo.lv

Anita Urkauska

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Latvijas Pilsoniskā alianse

Aicinām uz bezmaksas vingrošanām pieaugušajiem
Aicinām uz bezmaksas vingrošanām pieaugušajiem
Antūžu pamatskola iesaistās akcijā "Laimes koki
Antūžu pamatskola iesaistās akcijā "Laimes koki
LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs organizē mācības lauku jauniešiem.
LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs organizē mācības lauku jaunieš...
Uzsākta pieteikšanās 5. kārtas mācībām pieaugušajiem
Uzsākta pieteikšanās 5. kārtas mācībām pieaugušajiem

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
25.09.2020 plkst. 18.00, Variešu sākumskolas sporta zāle
Zinātnieku darbnīca ģimenēm ar bērniem
Krustpils Novadnieks, SEPTEMBRIS 2020
Krustpils Novadnieks, AUGUSTS 2020Krustpils Novadnieks, JŪLIJS 2020Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Laukezers
 • Amatniecības centrs Māzers
 • Grāmatu svētki
 • Atašienes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīca
 • Unguru (Medņu) Evaņģēliski luteriskā baznīca
 • Vaiķu akmens
 • Rogāļu grava
 • Jāņa Zalāna retro motociklu un senlietu kolekcija
 • Podnieku darbnīca
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Laukezers
 • Marinzejas muiža
 • Marinzejas ezers
 • Silabebru ezers
 • Baļotes ezers
 • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Ielīgošana Asotes pilskalnā
 • Kur upes un ceļi krustojas
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti