Krustpils novads
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Krustpils novada pašvaldības paziņojums

Krustpils novada pašvaldības paziņojums


Pamatojoties uz valdības 17.decembra lēmumu, ieviešot stingrākus COVID – 19 ierobežojumus, Krustpils novada pašvaldība pieņēmusi sekojošus lēmumus:

 

 • Krustpils novada pagastu pārvaldes no gada 21.decembra līdz 07.02..2021. strādā attālināti. Nepieciešamības gadījumā ar pārvaldēm sazināties telefoniski.

 

 • Krustpils novada pašvaldības administrācija un struktūrvienības, (Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī) ar 2020.gada 14.oktobri pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Akūtas nepieciešamības gadījumā, lai tiktos klātienē, sazināties ar vajadzīgo speciālistu telefoniski un vienoties par tikšanās laiku. Visi kontakti pieejami pašvaldības mājaslapā krustpils.lv sadaļā – Kontakti.

 

 • Krustpils novada bibliotēkas ir atvērtas pirmdienās, trešdienās un piektdienās - tikai grāmatu izdošanai un pieņemšanai - pēc iepriekšēja pieraksta.

 

 • No 2020.gada 17.oktobra pārtraukt amatierkolektīvu  un pulciņu darbu līdz rīkojuma par darbības atjaunošanu izdošanai.

 

 • Kultūras, sporta, izklaides un reliģiskās darbības veikšanas vietās, kā arī sabiedriskās ēdināšanas vietās, ja tās darbojas Krustpils novada pašvaldībai piederošās telpās, darbu uzsāk ne agrāk kā plkst. 6.00 un beidz ne vēlāk kā plkst. 24.00.

 

 • Ar 17.10.2020. tiek pārtraukta: 1) sporta zāļu iznomāšana komandu treniņiem un spēlēm; 2) telpu iznomāšana saviesīgiem pasākumiem.

 

Iesniegumus var iesniegt sūtot vēstulē pa pastu vai e-pastu, parakstot ar drošu elektronisko parakstu, vai izmantojot elektroniskos pakalpojumus Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv, vai iemetot pastkastītē, kas atrodas pie Krustpils novada pašvaldības administrācijas ēkas, Rīgas ielā 150A Jēkabpilī, galvenajām durvīm.

 

Par Krustpils novada dzimšanas vai miršanas fakta reģistrāciju lūgums sazināties ar dzimtsarakstu nodaļas vadītāju I.Vilkaušu pa tālr. 20288064.

 

 

 

Krustpils novada pašvaldības aģentūra “Jaunāmuiža” izsludina brīvās vakances
Krustpils novada pašvaldības aģentūra “Jaunāmuiža” izsludina brīv...
Par jūsu un mūsu brīvību!
Par jūsu un mūsu brīvību!
Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodrošināšanai
Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodroš...
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošīb...

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
27.01.2021 plkst. 10.00, Krustpils novada pašvaldība - ZOOM
Domes sēde
Krustpils Novadnieks, JANVĀRIS 2021
Krustpils Novadnieks, DECEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, NOVEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, OKTOBRIS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Laukezers
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Marinzejas ezers
 • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu