Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Labo darbu nedēļa Antūžos

Labo darbu nedēļa Antūžos


Šajā mācību gadā Antūžu pamatskolas kolektīvs par galvenajām izkopjamajām vērtībām mācību un audzināšanas darbā izvirzīja Atbildību, Cieņu un Sadarbību. Lai īstenotu šīs vērtības ikdienas skolas dzīvē un lai internātā dzīvojošie skolēni jēgpilni pavadītu savu brīvo laiku, nolēmām piedalīties labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv”
 organizētajā akcijā “Labo darbu nedēļa”, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Nedēļā no 6.oktobra līdz 9.oktobrim paveiktie skolas bērnu darbiņi sniedz gandarījumu gan skolas kolektīvam, gan sabiedrībai.

Bērnudārza grupiņa „Sprīdīši” un skolotāja L.Feldmane apciemoja pensionāri, mūsu skolas bijušo aprūpētāju Ritu. Bērni lasīja ābolus, grāba lapas pagalmā un novāca gladiolu sīpoliņus no puķu dārza. Pēc tam sekoja sirsnīgas sarunas, kopīga atpūta pie tējas tases un rotaļas.

3.internāta grupas audzēkņi un audzinātāja E.Praškeviča darbojās pensionāres, mūsu skolas bijušās aprūpētājas Aksenijas dārzā, palīdzēja novākt ražu un uzrakt dārziņā zemi. Bērni atgriezās skolā laimīgi par to, ka izdevies palīdzēt un ka kopīgi interesanti pavadījuši laiku. 9.klases skolēns Sergejs izteica vēlmi biežāk doties kādam palīgos.

6.grupas skolēni bija iecerējuši izveidot jaunu puķu dobi laukumā pie skolas galvenās ieejas. Lai visu izdarītu, bija nepieciešamas vairākas dienas. Bērni un audzinātājas I.Zemīte un S.Erdlāne strādāja ar lielu neatlaidību – raka zemi, purināja velēnas. Palīdzēja arī 2. un 3.grupas audzēkņi. Skolas šoferītis sagādāja kūdru, skolas saimnieks atveda dobei ielabotu augsni. 9.klases audzinātāja I.Ozoliņa dāvāja dienliliju stādus. Nu mums ir pašiem sava dienliliju dobe!

1. un 2.klases bērni un audzinātājas B.Ūbele, I.Sargune iesaistījās akcijā „Zoozīļuks 2020”, lasīja ozolzīles Rīgas Zooloģiskā dārza zvēriņiem. Palīgos steidzās 4.internāta grupas bērni un audzinātāja K.Kalniņa. Kopā tika salasīti 36 kilogrami ozolzīļu, ko skolotāja B.Ūbele nogādāja Zooloģiskajā dārzā, līdzi kā dāvanu aizvedot arī bērnu veidotos floristikas darbiņus – ezīšu ģimeni.

Lai mūsu skolas apkārtne būtu sakopta, internātā dzīvojošie skolēni un audzinātājas grāba lapas un palīdzēja notīrīt skolas bruģotos celiņus. Te svarīga bija ikviena bērna un pieaugušā līdzdalība. Ļoti aktīvi strādāja 2.kursa audzēknis G.Kokars un 3.grupas skolēni.

5.internāta grupas bērni un audzinātājs A.Kupčs steidzās ieziemot kannas, kuras katru gadu ar krāšniem ziediem rotā mūsu skolas pagalmu un par kurām rūpējas skolotāja V.Kalniņa.

Jau par tradīciju kļuvis tas, ka dažādas labdarības organizācijas palīdz mūsu skolas bērniem. Šoreiz skolēni guva pozitīvu pieredzi, paši palīdzot citiem. Paldies ikvienam, kurš iesaistījās šajā akcijā! Labie darbi nebeidzas, ir dzimušas idejas jauniem darbiem.

Antūžu pamatskolas direktora vietniece
audzināšanas jomā I.Fokičeva

MAINĪTI NORISES LAIKI! Nodarbību cikls "Kā uzlabot veselību sēdoša darba veicējiem"
MAINĪTI NORISES LAIKI! Nodarbību cikls "Kā uzlabot veselību sēdoš...
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs aicina uz kursiem un bezmaksas konsultācijām uzņēmējiem
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs aicina uz kursiem u...
ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitātes septembrī Salas un Krustpils novada izmēģinājumskolās
ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglī...
Skolotāju diena Sūnu pamatskolā
Skolotāju diena Sūnu pamatskolā

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
17.11.2020 plkst. 17.00, Mežāres kultūras nams
Krustpils novada pašvaldības 18.novembra svinīgais pasā...
Krustpils Novadnieks, OKTOBRIS 2020
Krustpils Novadnieks, SEPTEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, AUGUSTS 2020Krustpils Novadnieks, JŪLIJS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
 • Laukezers
 • Amatniecības centrs Māzers
 • Grāmatu svētki
 • Atašienes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīca
 • Unguru (Medņu) Evaņģēliski luteriskā baznīca
 • Vaiķu akmens
 • Rogāļu grava
 • Jāņa Zalāna retro motociklu un senlietu kolekcija
 • Podnieku darbnīca
 • Kristakrūga skatu tornis
 • Laukezers
 • Marinzejas muiža
 • Marinzejas ezers
 • Silabebru ezers
 • Baļotes ezers
 • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
 • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
 • Ielīgošana Asotes pilskalnā
 • Kur upes un ceļi krustojas
 • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu