Krustpils novads
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

Paziņojums par  jaunizveidojamā Jēkabpils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.-2035. gadam un attīstības programmas 2021.-2027. gadam izstrādes uzsākšanu

Krustpils novada pašvaldība informē, ka ir uzsākta jaunizveidojamā Jēkabpils novada attīstības programmas 2021. -2027. gadam un ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. -2035. gadam izstrāde. Krustpils novada pašvaldība ir lēmusi piekrist attīstības dokumentu izstrādes uzsākšanai, kā arī piekrist Jēkabpils pilsētas domes apstiprinātajiem plānošanas dokumentu darba uzdevumiem un izpildes termiņiem. Lēmumu par attīstības dokumentu izstrādes uzsākšanas atbalstīšanu ir izdevušas arī Jēkabpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novada pašvaldības. Attīstības plānošanas dokumentu izstrādes vadības grupas sastāvā būs Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs, Jēkabpils pilsētas domes izpilddirektors, Jēkabpils novada pašvaldības priekšsēdētājs, Krustpils novada pašvaldības priekšsēdētājs, Salas novada domes priekšsēdētājs, Viesītes novada pašvaldības priekšsēdētājs un Aknīstes novada pašvaldības priekšsēdētājs.

Jēkabpils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijā 2021.-2035.gadam tiks noteikts jaunizveidojamā Jēkabpils novada attīstības redzējums, stratēģiskie mērķi, prioritātes un to īstenošanas vizuāls atspoguļojums telpiskās attīstības perspektīvā ievērojot Jēkabpils novada attīstības programmu un izvērtējot nacionālā līmeņa, attiecīgā plānošanas reģiona un blakus esošo pašvaldību plānošanas dokumentus, nodrošinot iedzīvotāju līdzdalību izstrādes procesā.

Jēkabpils novada attīstības programmā 2021.-2027. gadam tiks noteikts jaunizveidojamā Jēkabpils novada rīcību kopums pašvaldības ilgtermiņa prioritāšu īstenošanai, ievērojot Jēkabpils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju un izvērtējot nacionālā līmeņa, attiecīgā plānošanas reģiona un blakus esošo pašvaldību plānošanas dokumentus, nodrošinot iedzīvotāju līdzdalību izstrādes procesā.

Spēkā esošie pašvaldību un Zemgales plānošanas reģiona attīstības plānošanas dokumenti, kā arī informācija par jaunizveidojamā Jēkabpils novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādi ir publicēta mājas lapā: www.geolatvija.lv

Krustpils novada pašvaldības Attīstības nodaļa aicina sekot līdzi turpmākajai informācijai par attīstības plānošanas dokumentu izstrādi pašvaldības mājas lapā www.krustpils.lv un www.geolatvija.lv, kā arī aktīvi iesaistīties šo dokumentu izstrādē.

 

 

Krustpils novada pašvaldības

Attīstības nodaļas

Teritorijas plānošanas un darba ar uzņēmējiem speciālists

Andis Bramanis

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu