Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

Krustpils novada pašvaldība saņem novērtējumu par straujāko izaugsmi darbā ar jaunatni

Krustpils novada pašvaldība saņem novērtējumu par straujāko izaugsmi darbā ar jaunatni


 

Kas darbu nedara, tas par darbu runā. Kas darbu nespēj, tas darbu kritizē. Kas darbu dara, tas klusē, un darbs par viņu runā.”
― Rainis

Decembra nogalē paziņoti konkursa „Labākais darbā ar jaunatni 2020" uzvarētāji – nomināciju „Straujākais lēciens darbā ar jaunatni attīstībai pašvaldībā” saņēma Krustpils novada pašvaldība.

Krustpils novads atzinīgo novērtējumu saņēma par izstrādāto pirmo jaunatnes politikas plānošanas dokumentu pašvaldībā - Krustpils novada Jaunatnes politikas attīstības plānu 2020.-2026.gadam - , kas definē jaunatnes politikas vīziju, mērķus, rīcības virzienus, īstenojamos pasākumus, kā arī sasniedzamos rezultatīvos un politikas rezultātus un tam nepieciešamo finansējumu. Tāpat novērtējums sniegts par regulāri īstenotajām aktivitātēm – diskusijām ar dažādu ekspertiem, apmācībām, meistarklasēm un dažādiem pasākumiem, t.sk. jauniešu godināšanas pasākumu “Krustpils novada Jaunatnes gada balva”.

Pēdējo divu gadu laikā darba ar jauniešiem attīstīšana un nostiprināšana ir kļuvusi par vienu no Krustpils novada pašvaldības prioritātēm.

“Ir prieks, ka darbs ar jaunatni pašvaldībā attīstās un pašvaldībā veidojas tāda vide, kurā dzīvo, mācās un strādā izaugsmē ieinteresēti jaunieši. Vēl jo lielāks prieks par Krustpils novada jauniešiem, kuri gatavi rīkoties, darboties, iesaistīties, mācīties, pilnveidoties. Tāpat prieks ir par tiem cilvēkiem, kuri ar savu darbību atbalsta un iedvesmo jauniešus,” atzsīt Krustpils novada pašvaldības tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste Angelīna Tukiša. “Šī balva nav tikai līdz šim paveiktā novērtējums, tā ir arī pamudinājums, motivācija turpināt darbu. Ikdienas darba ritmā es ikvienam novēlu atrast laiku domās izkāpt no bildes un ieraudzīt pilnīgu attēlu, lai novērtētu savu paveikto un saprastu, ko vajadzētu darīt vēl, lai nākotnē varētu lepoties vēl vairāk.”

Konkursu „Labākais darbā ar jaunatni 2020” organizē Izglītības un zinātnes ministrija, lai deviņās nominācijās novērtētu pašvaldības, darbā ar jaunatni iesaistītajām personas, kā arī jaunatnes organizācijas un biedrības, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

 

Krustpils novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Justīne Iie

Krustpils novada pašvaldības aģentūra “Jaunāmuiža” izsludina brīvās vakances
Krustpils novada pašvaldības aģentūra “Jaunāmuiža” izsludina brīv...
Par jūsu un mūsu brīvību!
Par jūsu un mūsu brīvību!
Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodrošināšanai
Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodroš...
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošīb...

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
27.01.2021 plkst. 10.00, Krustpils novada pašvaldība - ZOOM
Domes sēde
Krustpils Novadnieks, JANVĀRIS 2021
Krustpils Novadnieks, DECEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, NOVEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, OKTOBRIS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu