Krustpils novads
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

1188.lv izsludina īpašu sadarbības piedāvājumu “Atbalsts” mazo un vidēju uzņēmumu biznesa stiprināšanai

1188.lv izsludina īpašu sadarbības piedāvājumu “Atbalsts” mazo un vidēju uzņēmumu biznesa stiprināšanai
www.pixabay.com


Laikā, kad tik daudzi nonākuši grūtību priekšā un spiesti cīnīties par izdzīvošanu, 1188.lv, kurš jau vairāku gadu garumā rūpējas par vietējo uzņēmēju izaugsmi un piedāvā radošus mārketinga un digitālos risinājumus, izsludinājis īpašu sadarbības piedāvājumu “Atbalsts” mazo un vidējo uzņēmumu biznesa stiprināšanai. Īpašā sadarbības piedāvājuma ietvaros 8 uzņēmējiem no visas Latvijas būs iespēja īstenot reklāmas kampaņu, kas ar televīzijas un interneta starpniecību palīdzēs veicināt atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus un par preci vai pakalpojumu informēt īpaši plašu auditoriju. Projektam aicināts pieteikties jebkurš uzņēmums, kurš šobrīd ražo, gatavo vai rada unikālu preci vai pakalpojumu un ar efektīvu reklāmas kampaņu kanālā 360TV,  televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un portālā 1188.lv vēlas par sevi pastāstīt saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Kā pieteikties īpašajam sadarbības piedāvājumam ?

1188.lv mazo un vidēju uzņēmumu īpašam sadarbības piedāvājumam “Atbalsts” var pieteikties ikviens uzņēmums, kurš nav dīkstāvē un turpina veikt saimniecisko darbību, tam ir izveidota mājas lapa vai konts kādā no sociālajiem tīkliem un uzņēmums nekad iepriekš nav savas preces vai pakalpojumus reklamējis televīzijā. Lai pieteiktos šim piedāvājumam, laikā 2021.gada 5.janvāra līdz pat 2021. gada 28. februārim sūti pieteikumu uz info@1188.lv, norādot informāciju par uzņēmumu un īsu pamatojumu, kāpēc tieši tam ir jāsaņem iespēja ar pamanāmu reklāmas kampaņu stiprināt pozīcijas tirgū.

Priekšrocības, ko saņems dalībnieki

Piesakot savu dalību šiem īpašajiem sadarbības nosacījumiem, ir iespēja izvēlēties - īstenot dinamisku un intensīvu reklāmas kampaņu divu nedēļu garumā televīzijā un internetā, kas vairāk noderēs aktīvās tirdzniecības jomas uzņēmumiem, vai arī priekšroku dot četru nedēļu stabilai reklāmas kampaņai, kas palīdzēs veicināt atpazīstamību ilgtermiņā. Atkarībā no izvēlētā risinājuma, uzņēmuma reklāmas kampaņa laika posmā no 5. janvāra līdz pat nākamā gada 28. februārim uzrunās kanāla 360TV ,“STV Pirmā!” un “Helio interaktīvās TV” arhīva” skatītājus, kā arī 1188.lv mājas lapas apmeklētājus un 1188.lv sociālo kontu lietotājus. Turklāt uzņēmumiem, kuriem nav pieejami reklāmas materiāli televīzijas un interneta vajadzībām, 1188.lv eksperti palīdzēs tos izstrādāt – gan interneta reklāmas banerus, gan video grafiku televīzijas kampaņai. No paša uzņēmuma nepieciešama vien vēlme aktīvi līdzdarboties, informācija par ražotajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī logo.

Vairāk informācijas par 1188 īpašo piedāvājumu lasi: Īpašā sadarbības piedāvājuma noteikumi

Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodrošināšanai
Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodroš...
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošīb...
Mežāres pamatskola aicina pieteikties darbā
Mežāres pamatskola aicina pieteikties darbā
Apvienotā Jēkabpils novada iedzīvotāju aptauja
Apvienotā Jēkabpils novada iedzīvotāju aptauja

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
20.01.2021 plkst. 15:00, Krustpils novada pašvaldība
Apvienoto komiteju sēde
27.01.2021 plkst. 10.00, Krustpils novada pašvaldība - ZOOM
Domes sēde
Krustpils Novadnieks, JANVĀRIS 2021
Krustpils Novadnieks, DECEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, NOVEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, OKTOBRIS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu