Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Gada izskaņa Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolā  

Gada izskaņa Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolā   
Foto: Skolas privātais arhīvs


 

Gada sākums ir laiks, kad mēs pārdomājam iepriekšējā gadā paveikto un piepildīto. Decembris bija īpašs mēnesis, tas bija Adventes laiks, kas katram no mums saistās ar mieru un klusumu.

Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolā decembris katru gadu ir visdarbīgākais mēnesis gan skolēniem, gan skolotājiem, jo skola ir jāietērpj Ziemassvētku rotā, jāsagatavo Ziemassvētku koncerts, lai ikviens izjustu svētku gaidīšanas prieku.  Bet šogad viss ir citādi, darbs un mācības lielākoties notiek attālināti. Tikai sākumskolas skolēni, apgūstot jaunas zināšanas, starpbrīžos skolas pagalmā jau paspēj izbaudīt ziemas priekus, jo ziema šogad mūs lutina ar savu dāsnumu. Lai arī nevarējām Ziemassvētkus svinēt visi kopā, tomēr skolēnu sarūpētā un izrotātā eglīte skolas pagalmā priecē ikvienu. Tās zaros mirdz spožas gaismiņas un rotājas latviešu etnogrāfiskās spēka zīmes. Tikai eglītei šogad ir nedaudz vientuļi, jo skolēnu sveicieni ir virtuāli.

Pagājušais gads bija neparasts mums visiem, jo tajā bija daudz jaunu izaicinājumu, kuriem bija jāpielāgojas par spīti visam. Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolā šis gads ir noslēdzies ļoti pozitīvi un priecīgi, jo mēs varam lepoties ar saviem skolēniem, kuri ir ieguvuši godalgotas vietas starpnovadu olimpiādēs – Kārlim Zalānam (11.klase)  3.vieta angļu valodas olimpiādē un Esterei Čeverei (11.klase) atzinība vēstures olimpiādē. Abi šie skolēni ir arī  konkursa „Gada jaunatnes balva 2020” uzvarētāji.  Estere Čevere – nominācijā „Gada skolēns” un Kārlis Zalāns – nominācijā „Gada   jaunais mākslinieks”. Prieks un lepnums par mūsu jauniešiem, kuri ar savām zināšanām un neatlaidību pierāda un apliecina sevi. Nominācijā „Aktīvākā izglītības iestāde darbā ar jaunatni” mūsu skola saņēma šo titulu. Ir prieks, ka esam novērtēti!

Mēs varam lepoties arī ar tiem 16 skolēniem, kuri semestra beigās par mācību sasniegumiem ir ieguvuši stipendijas, iegūstot vidējo vērtējumu semestrī no 7,5 līdz 10. Paldies visiem mūsu audzēkņiem, viņu vecākiem un skolas kolektīvam par labajiem darbiem, domām un veiksmīgo sadarbību!

Lai jaunais gads mums visiem ir veselīgs, piepildīts un panākumiem bagāts!

 

                                                                         Skolas avīzes „Pēda” kolektīvs

Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodrošināšanai
Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodroš...
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošīb...
Mežāres pamatskola aicina pieteikties darbā
Mežāres pamatskola aicina pieteikties darbā
Apvienotā Jēkabpils novada iedzīvotāju aptauja
Apvienotā Jēkabpils novada iedzīvotāju aptauja

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
20.01.2021 plkst. 15:00, Krustpils novada pašvaldība
Apvienoto komiteju sēde
27.01.2021 plkst. 10.00, Krustpils novada pašvaldība - ZOOM
Domes sēde
Krustpils Novadnieks, JANVĀRIS 2021
Krustpils Novadnieks, DECEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, NOVEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, OKTOBRIS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu