Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodrošināšanai

Antūžu pamatskola pateicas par ziedojumu drošības pasākumu nodrošināšanai
www.pixabay.com


 

 

Ierasts, ka katru gadu sākam ar jaunu apņemšanos, cerību un sapņu piepildīšanu. Iepriekšējos gadus uzsākām, cenšoties mācību procesā ietvert kaut ko labāku, lielāku, skaistāku, tai skaitā, plānojot lietpratības konkursu rīkošanu skolas realizētajās izglītības programmās, kad aicinājām pie sevis atbilstošo izglītības programmu īstenotājus no visas Latvijas. Diemžēl šis gads ir sācies ar grūti pieņemamu spriedzi un bažām par veselības apdraudējumiem. Ir krīze un visi sastopas ar ko līdz šim nepieredzētu, tai skaitā, līdzcilvēku labestību nepieredzētās sarežģītās situācijās.

Beidzoties skolēnu brīvlaikam, Antūžu pamatskolā piesardzīgi atsācies mācību darbs, ikvienam sistemātiski ir jāievēro piesardzības pasākumi - personiskā higiēna, distancēšanās un maksimāla izvairīšanās no publisku vietu apmeklēšanas. Vēl kavējamies patīkamajās atmiņās par gada nogali, kad sociālo zinību nedēļā rakstījām vēstules iespējamajiem skolas ciemiņiem, kad ar patiesu interesi un izbrīnu vēstures nedēļā centāmies atpazīt savas skolas telpu vēsturisko iekārtojumu, kad Ziemassvētku noskaņās skolu piepildīja patīkamais piparkūku aromāts, jo amatu nedēļas ietvaros visiem skolēniem bija iespēja cept piparkūkas, kad e-vidē katrs no mūsu saimes saņēma sveicienu ar skolas pašdarbnieku svētkiem sagatavotajiem priekšnesumiem. Kopš Covid-19 uzliesmojuma laikā 2020. gada pavasarī, kad Latvijā bija izsludināta ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai, ar patiesu izpratni un lielu atbildību ikvienam joprojām jāievēro ļoti liela piesardzība, turklāt mums ir ļoti svarīgi, lai turpmāk mācību process varētu notikt klātienē, tiktu gūtas zināšanas un realizētos to prasmīgs pielietojums praktiskās situācijās. Lai arī tas nav viegli, tomēr, pielāgojoties apstākļiem, notiek daudzveidīgas radošas nodarbības. Taču prieks par skolēnu apgūtajām zināšanām un drosmi uzdrīkstēties paveikt kaut ko jaunu kādu laiku īstenosies tikai šaurākā kolektīvā. Bet, lai viss uzskaitītais īstenotos, vissvarīgākais priekšnosacījums ir laba veselība ikvienam.

Esam patīkami pārsteigti un pateicīgi par iespēju pieņemt ziedojumu epidemioloģiskās drošības pasākumu nodrošināšanai Covid-19 izplatības ierobežošanai 300,00 EUR apmērā no SIA BRAHMA GROUP.  Patīkami apzināties, ka kompānija, kura tradicionāli mūs atbalstīja, piešķirot līdzekļus mācību procesa dažādošanai, ir uzņēmusies rūpes par mūsu saimes labsajūtu šajā saspringtajā laikā, jo minētā ziedojuma mērķis ir epidemioloģiskās drošības pasākumu nodrošināšana, ar mērķi ierobežot Covid-19 infekcijas izplatību starp Antūžu pamatskolas izglītojamajiem.  Saņemtā dāvana mums sagādās papildus piesardzības nodrošinājumu,  kas ir ļoti būtiski gan mazajiem, gan lielajiem. Pateicībā par SIA BRAHMA GROUP kolektīva labestību, dāsnumu, cēlumu un laipnību, nosūtam cieņas un goda apliecinājumu no visa mūsu kolektīva, novēlot mums visiem labu veselību!

 

Antūžu pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā Aija Ozoliņa

 

Autoceļu uzturēšanas eksperts: satiksmei bīstamo bedru remonts uz asfaltētajiem autoceļiem tiek veikts neatkarīgi no laika apstākļiem   
Autoceļu uzturēšanas eksperts: satiksmei bīstamo bedru remonts uz...
Projekta “KOPĀ vienā virzienā” ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītos aicina uz pieredzes apmaiņas vebināru
Projekta “KOPĀ vienā virzienā” ietvaros darbā ar jaunatni iesaist...
Kompensāciju aprēķināšana par nemedījamo un migrējošo sugu nodarītajiem zaudējumiem turpmāk objektīvāka
Kompensāciju aprēķināšana par nemedījamo un migrējošo sugu nodarī...
Ģimenes aicina uz jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”
Ģimenes aicina uz jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”
Lēciens biznesā

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, FEBRUĀRIS 2021
Krustpils Novadnieks, JANVĀRIS 2021Krustpils Novadnieks, DECEMBRIS 2020Krustpils Novadnieks, NOVEMBRIS 2020
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu