Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"

Jaunumi LIAA Madonas biznesa inkubatorā

Jaunumi LIAA Madonas biznesa inkubatorā


LIAA Madonas biznesa inkubatorā tuvojas jauno dalībnieku uzņemšana. Jauno uzņēmēju un ideju autoru pieteikumu pieņemšana sākas jau 2021. gada 1. martā un turpināsies līdz 22. martam. Tādēļ uzrunājam jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus Madonas, Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Varakļānu, Gulbenes, Jēkabpils, Aknīstes, Pļaviņu, Krustpils novadā, vai uzņēmējus, kuri plāno savu biznesu veidot šajā reģionā, apmeklēt LIAA Madonas biznesa inkubatora organizētos pasākumus iepazīties ar atbalsta programmām.

Pirmsinkubācija - 6 mēnešu programma piemērota biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem. Dalība ir bez maksas. Līdzfinansējums no dalībniekiem nav nepieciešams.

Programmas atbalsts: sākotnējais biznesa idejas novērtējums; individuālas konsultācijas; Biznesa skolas apmācības – trīs dienas biznesa pamatu apguvei pieredzējušu pasniedzēju vadībā; PINK skola – nodarbību cikls biznesa idejas modeļa pilnveidei kopā ar biznesa inkubatora komandu; koprades telpa un biroja aprīkojums; uzņēmējdarbības vides iepazīšana – uzņēmēju pieredzes stāsti un vizītes; dalība Latvijas lielākajā jauno uzņēmēju kopienā.

Inkubācija - Inkubācijas atbalsts paredzēts uzņēmumiem, kuri reģistrēti Latvijas Republikas Komercreģistrā ne ilgāk par 3 (trīs) gadiem. Inkubācijas dalībnieku un biznesa inkubatora kopīgais uzdevums ir attīstīt produktus/pakalpojumus, kā arī palielināt dalībnieku resursus un zināšanas, lai nākotnē inkubācijas atbalstu saņēmušais komersants kļūtu par globāli konkurētspējīgu un eksportējošu uzņēmumu.

Programmas atbalsts: nozares ekspertu un mentoru konsultācijas; padziļinātas apmācības un semināri; koprades telpa un biroja aprīkojums; dalība Latvijas lielākajā jauno uzņēmēju kopienā; 50 % līdzfinansējums dažādiem pakalpojumiem un iekārtām; 30 % līdzfinansējums izejmateriālu un izejvielu iegādei; bezmaksas dalība LIAA biznesa inkubatoru kopīgā stendā nozaru izstādēs, pop-up stendos u.c. pasākumos.

Saistībā ar jauno dalībnieku uzņemšanu inkubatorā, plānoti arī vairāki tiešsaistes pasākumi, kuru laikā varēs iepazīties ar LIAA Madonas biznesa inkubatora dalībniekiem, darbiniekiem un noskaidrot interesējošos jautājumus.

Pieteikšanās visiem pasākumiem rakstot uz e-pastu: madona@liaa.gov.lv (sūtiet interesējošā pasākuma nosaukumu, savu vārdu un uzvārdu, kā arī e-pasta adresi).

19.02.  plkst. 12:00 – 14:00 Visi interesenti tiek aicināti uz tiešsaistes formāta INFO stundu “Pusdienu kafija ar INK’u”. Madonas biznesa inkubators aicina: “Paņem kafijas krūzi, ieslēdz datoru un mēs Tev pastāstīsim par LIAA biznesa inkubatoru piedāvātajām iespējām uzņēmējdarbības atbalstam!” Jums būs iespēja virtuāli tikties un aprunāties ar tiem jaunajiem Madonas reģiona uzņēmējiem, kuri jau saņem LIAA atbalstu, kā arī dzirdēt detalizētu prezentāciju par pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām un pieteikšanās procedūru abām programmām.

24.02. plkst. 15:00 – 18:00 Tiešsaistes svinīgā LIAA Madonas biznesa inkubatora atbalsta vienības Gulbenē atklāšana. Tie, kuri pieslēgsies pasākumam varēs apskatīt jaunās telpas, iepazīties ar darbiniekiem, uzzināt par iepējām, ko jaunajiem uzņēmējiem piedāvās šī atbalsta vienība.

Pasākumā uzstāsies arī pārstāvji no Gulbenes novada pašvaldības, LIAA biznesa inkubatoru departamenta, kā arī Gulbenes novada uzņēmēji, kuri dalīsies savos pieredzes stāstos. Jaunā uzņēmēja Egija Kleismete stāstīs par skaisto bērnu preču zīmolu “Cibric”, bet jau pieredzējušais uzņēmējs Edgars Birže SIA “Leff” dalīsies savā uzņēmēja stāsta par plūdlīniju parketa grīdu zīmolu “Quite”.

Pēc prezentācijām moderēta diskusija par uzņēmējdarbības vidi Gulbenē un LIAA biznesa inkubatoru sniegtajām iespējām

25.02. plkst 16:00 – 18:00 Tiešsaistes pasākums “Video tūre LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmumos”. Pasākums notiek Vidzemes plānošanas reģiona organizētās “Vidzemes inovāciju nedēļas” ietvaros.

Pasākuma laikā virtuāli viesosimies pie trim LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmējiem viņu ražotnēs. Šie trīs uzņēmēji pēdējā pus gada laikā strādājuši ciešā sadarbībā ar zinātniekiem, un ar LIAA vaučeru programmas atbalstu attīsta jaunus inovatīvus produktus.

Pasākuma noslēgumā uzstāsies arī LIAA darbinieki no Biznesa inkubatoru departamenta un Inovatīvas uzņēmējdarbības attīstības nodaļas, lai stāstītu par iepējām, ko tie piedāvā.

Krustpils novada pašvaldības izglītības iestādes atsāks klātienes mācības no 19.aprīļa
Krustpils novada pašvaldības izglītības iestādes atsāks klātienes...
Paziņoti Krustpils novada NVO projektu rezultāti
Paziņoti Krustpils novada NVO projektu rezultāti
Pieminot 80 gadus kopš pirmās deportācijas, 14. jūnijā vienlaikus visā valstī lasīs izsūtīto vārdus
Pieminot 80 gadus kopš pirmās deportācijas, 14. jūnijā vienlaikus...
Šogad talkosim individuāli vai ģimenes lokā 24.aprīlī
Šogad talkosim individuāli vai ģimenes lokā 24.aprīlī

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
21.04.2021 plkst. 10:00, Balsošanas norise – attālināti, caur videokonferences platformu ZOOM un DVS “Namejs”
Domes sēde
24.04.2021 plkst. Visas dienas garumā, Visā Latvijā
Lielā Talka
14.06.2021 plkst. 11:00, Krustpils novada pašvaldība (Atašienē vai Vīpē)
“Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija depo...
Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021
Krustpils Novadnieks, MARTS 2021Krustpils Novadnieks, FEBRUĀRIS 2021Krustpils Novadnieks, JANVĀRIS 2021
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu