Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Aicina piedalīties tematisko soliņu frēzējumu dizaina konkursā

Aicina piedalīties tematisko soliņu frēzējumu dizaina konkursā


Projekts “Pa Spunģēnu gājēju un veloceliņu Daugavas ielejā” tiks realizēts Krustpils novada Krustpils pagastā. Projekta mērķis ir popularizēt Daugavas ielejas vides un kultūrvēsturiskās vērtības. Projekta galvenā aktivitāte ir trīs tematisko soliņu izgatavošana un uzstādīšana uz veloceliņa Spunģēnu ciems-Jēkabpils pilsēta. Soliņu dizainā tiks izmantoti frēzējumi metālā, kas popularizē Daugavas ieleju un ir cieši saistīti ar Daugavas tematiku. Lai veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos estētiski pilnvērtīgas un mākslinieciskas novada telpiskās vides radīšanā, Krustpils novada pašvaldība izsludina tematisko soliņu frēzējuma skiču/rasējumu ideju konkursu.

Konkursa uzdevums ir izstrādāt 3 (trīs) atpūtas soliņu-vides objektu metāla kāju frēzējuma skices/rasējumus ar šādu tematiku:

  1. Daugavas sams;
  2. Daugavas krāces;
  3. Daugavas plosts.

Izstrādātās skices/rasējumus dwg, dxf, eps, cdr, pdf failu formātos jāiesniedz no 2021.gada 27.maija līdz 2021.gada 17.jūnijam (ieskaitot), iesūtot e-pastā vai pa pastu (pasta zīmogs 2021.gada 17.jūnijs) Krustpils novada pašvaldība – Rīgas iela 150A, Jēkabpils, LV-5202 vai sūtot uz   e-pastu – angelina.tukisa@krustpils.lv.

Konkursā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, kas iesniegs konkursa darbus, atbilstoši nolikumā norādītajām prasībām. Konkursa dalībnieks var iesniegt vienu vai vairākus Darbus katrā tematikā. Iesniegtos darbus izvērtēs un uzvarētājus katrā noteiktajā tematikā noteiks pašvaldības izpilddirektora apstiprināta komisija sešu cilvēku sastāvā. Konkursa uzvarētājs/uzvarētāji katrā noteiktajā tematikā  tiks paziņoti 2021. gada 22.jūnijā Krustpils novada mājās lapā un pašvaldības sociālā tīklā facebook profilā, kā arī personīgi uzvarētājam. Katras noteiktās tematikas uzvarētājs saņem naudas balvu- 30 EUR.

Nolikums pieejams ŠEIT

Pieteikums pieejams ŠEIT

Projekts “Pa Spunģēnu gājēju un veloceliņu Daugavas ielejā” sekmēs Daugavas ielejas vides un kultūrvēsturisko vērtību kopšanu un saglabāšanu, kā arī Daugavas ielejas vienmērīgas attīstības veicināšanu. Projekta kopsumma ir 2207,70 EUR, biedrības “Daugavas Savienība” finansējums ir 627 EUR un pašvaldības līdzfinansējums sastāda 1580,70 EUR.

Angelīna Tukiša

Krustpils novada pašvaldības

Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste

Krustpils novada pašvaldības darba laiks svētkos
Krustpils novada pašvaldības darba laiks svētkos
Sveicam absolventus un skolotājus ar veiksmīgu 2020./2021. gada noslēgumu!
Sveicam absolventus un skolotājus ar veiksmīgu 2020./2021. gada n...
Aicina uz ielīgošanas meistarklasi Vīpē kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri
Aicina uz ielīgošanas meistarklasi Vīpē kopā ar zāļu sievu Līgu R...
Ar notikumu “Aizvestie. Neaizmirstie” pieminēs 1941. gada deportāciju 80. gadadienu
Ar notikumu “Aizvestie. Neaizmirstie” pieminēs 1941. gada deportā...

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
14.06.2021 plkst. 11:00, Pie Atašienes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīcas
“Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija depo...
17.06.2021 plkst. , Pie Amatniecības centra "Māzers"
Ielīgošana Amatniecības centrā "Māzers"
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021
Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021Krustpils Novadnieks, FEBRUĀRIS 2021
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu