Krustpils novads
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"

Tiek pagarināts tematisko soliņu frēzējumu dizaina konkursa termiņš

Tiek pagarināts  tematisko soliņu frēzējumu dizaina konkursa termiņš


Projekts “Pa Spunģēnu gājēju un veloceliņu Daugavas ielejā” tiks realizēts Krustpils novada Krustpils pagastā. Projekta mērķis ir popularizēt Daugavas ielejas vides un kultūrvēsturiskās vērtības. Projekta galvenā aktivitāte ir trīs tematisko soliņu izgatavošana un uzstādīšana uz veloceliņa Spunģēnu ciems-Jēkabpils pilsēta. Soliņu dizainā tiks izmantoti frēzējumi metālā, kas popularizē Daugavas ieleju un ir cieši saistīti ar Daugavas tematiku. Lai veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos estētiski pilnvērtīgas un mākslinieciskas novada telpiskās vides radīšanā, Krustpils novada pašvaldība izsludina tematisko soliņu frēzējuma skiču/rasējumu ideju konkursu.

Konkursa uzdevums ir izstrādāt 3 (trīs) atpūtas soliņu-vides objektu metāla kāju frēzējuma skices/rasējumus ar šādu tematiku:

  1. Daugavas sams;
  2. Daugavas krāces;
  3. Daugavas plosts.

Ņemot vērā zemo aktivitāti, skiču iesniegšanas termiņš tiek pagarināts.

Izstrādātās skices/rasējumus dwg, dxf, eps, cdr, pdf failu formātos jāiesniedz  līdz 2021.gada 12.jūlijam (ieskaitot), iesūtot e-pastā vai pa pastu (pasta zīmogs 2021.gada 12.jūlijs) Krustpils novada pašvaldība – Rīgas iela 150A, Jēkabpils, LV-5202 vai sūtot uz   e-pastu – angelina.tukisa@krustpils.lv.

Konkursā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, kas iesniegs konkursa darbus, atbilstoši nolikumā norādītajām prasībām. Konkursa dalībnieks var iesniegt vienu vai vairākus Darbus katrā tematikā. Iesniegtos darbus izvērtēs un uzvarētājus katrā noteiktajā tematikā noteiks pašvaldības izpilddirektora apstiprināta komisija sešu cilvēku sastāvā. Konkursa uzvarētājs/uzvarētāji katrā noteiktajā tematikā  tiks paziņoti 2021. gada 22.jūnijā Krustpils novada mājās lapā un pašvaldības sociālā tīklā facebook profilā, kā arī personīgi uzvarētājam. Katras noteiktās tematikas uzvarētājs saņem naudas balvu- 30 EUR.

Nolikums pieejams ŠEIT

Pieteikums pieejams ŠEIT

Projekts “Pa Spunģēnu gājēju un veloceliņu Daugavas ielejā” sekmēs Daugavas ielejas vides un kultūrvēsturisko vērtību kopšanu un saglabāšanu, kā arī Daugavas ielejas vienmērīgas attīstības veicināšanu. Projekta kopsumma ir 2207,70 EUR, biedrības “Daugavas Savienība” finansējums ir 627 EUR un pašvaldības līdzfinansējums sastāda 1580,70 EUR.

Angelīna Tukiša

Krustpils novada pašvaldības

Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu