Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"

Pieejami jauni Krustpils novada tūrisma informācijas materiāli

Pieejami jauni Krustpils novada tūrisma informācijas materiāli


Krustpils novada pašvaldība izdevusi jaunus tūrisma bukletus- “A6-AKTĪVAIS PUSDUCIS” un “A12-AIZRAUJOŠAIS DUCIS”.  Tajos ir  apkopota informācija par tūrisma iespējām Krustpils novadā. Bukletos ikviens var atrast, ko sev piemērotu, ja plānota atpūta un uzturēšanās mūsu pusē. Bukletos ievietota informācija par piedāvājumiem, ko sniedz mūsu novada tūrisma pakalpojuma sniedzēji, kā arī – ko pie mums var apskatīt, kur atpūsties dabā, kur paēst un nakšņot.

Ja sekosiet “Aktīvajam pusducim” jeb A6 šosejas maršrutam, esiet gatavi kāpt, jāt, peldēt, veidot, pētīt, atklāt un būt aktīvā kustībā. “Aktīvais pusducis” jums nodrošinās darbošanos visas dienas garumā un katrā gadalaikā. Maršruts ir draudzīgs un saistošs gan lieliem, gan maziem piedzīvojumu meklētājiem, jo tas patiešām būs piedzīvojums. 

Savukārt “Aizraujošais ducis” jeb A12 šosejas maršruts, ir domāts iedvesmai, izzināšanai, baudīšanai, jaunu apvāršņu atklāšanai, paplašināšanai. Uzkāpiet augstākajā tornī, iekāpiet laika mašīnā uz pagātni, apskatiet nostāstiem apvītas vietas. Sajūtiet, cik neatkārtojams ir mūsu kultūras mantojums, sastopiet iedvesmojošus cilvēkus .Sadaliet maršrutu pa posmiem, lai atpūta mijas ar ceļojumu. Nedēļas nogale ar fantastiskām emocijām un izteiksmīgām pašbildēm būs garantēta.

Bukleti ir izdots  trīs valodās (latviešu, angļu un krievu) un tie veidoti tā, lai būtu ērti un pārskatāmi, informatīvi, vizuāli pievilcīgi un praktiski lietojami.  Kā arī - bukletus varēs sameklēt pagastu pārvaldēs, pie tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, A12 kafejnīcā un arī elektroniski tos var lejuplādēt, spiežot uz zemāk uz saites.

PDF faili lejupielādei – A6-AKTĪVAIS PUSDUCIS” latviešu, krievu un angļu valodās.

PDF faili lejupielādei – A12 -AIZRAUJOŠAIS DUCIS” latviešu, krievu un angļu valodās.

Brauciet ciemos, baudiet piedāvājumu, ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, pakalpojuma sniedzējiem un citiem objektu apmeklētājiem.

Angelīna Tukiša

Krustpils novada pašvaldības

Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste

 

 

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu