Krustpils novads
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"

Biedrība “InSpe” veiksmīgi realizējusi projektu „Disku golfs Krustpils novadā”

Biedrība “InSpe” veiksmīgi realizējusi projektu „Disku golfs Krustpils novadā”
Foto: Biedrība "InSpe"


Pateicoties Krustpils novada domes organizētajam projektu konkursam „Krustpils novada pašvaldības atbalsts nevalstisko organizāciju projektiem” un projektu konkursā iegūtajam finansējumam, biedrība „InSpe” realizējusi projektu „Disku golfs Krustpils novadā”.

Projekta mērķis - sekmēt Krustpils novada bērnu un pusaudžu fiziskās aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu. Uzlabot viņu dzīves kvalitāti, dažādojot brīvā laika pavadīšanas iespējas kopā ar ģimeni un draugiem. Tādējādi piedāvājot jaunu pakalpojumu Krustpils novada iedzīvotājiem.

Disku golfs ir salīdzinoši jauna sporta spēle, kas savu popularitāti ieguvusi pēdējos gados, kad arvien vairāk cilvēki izvēlas savu brīvo laiku pavadīt, spēlējot šo spēli. Spēle ir piemērota visa vecuma cilvēkiem, neprasa lielus finansiālus ieguldījumus aprīkojuma iegādei un dod iespēju cilvēkiem brīvo laiku pavadīt aktīvi brīvā dabā.

Ņemot vērā situāciju valstī saistībā ar Covid-19 izplatību un ar to saistītos ierobežojumus, šī spēle dos iespēju dažādot brīvā laika pavadīšanas iespējas. Disku golfs ir individuāls bez kontakta sporta veids. Spēle notiek svaigā gaisā un grupās no viena līdz pieciem cilvēkiem, līdz ar to īpaši piemērota ģimenēm.

Projekta ietvaros iegādāts  disku golfa inventārs – četri speciālie grozi un 10 diski. Savukārt, ja Covid-19 situācija Latvijā uzlabosies, plānots ir arī rīkot dažādus pasākumus, sacensības. Projektā iegādātais inventārs paredzēts sabiedriskai lietošanai. Ikdienā - Kūku ciematā, pēc pieprasījuma – Krustpils novada pasākumos (novada svētkos, sporta svētkos utt.).

Šajā neparastajā laikā, šī spēle ir labs risinājums un dot iespēju iedzīvotājiem, īpaši ģimenēm ar bērniem, izklaidēties, radīt vairāk jautrības, saliedēties un socializēties, reizē popularizējot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Paldies Krustpils novada pašvaldībai par atbalstu un sadarbības iespējām, par novērtējumu un ticību mūsu idejām un darbiem! Jo manuprāt veiksmīga sadarbība, tas ir pamats panākumiem.

Paldies ciemata iedzīvotājiem par priekšlikumiem un idejām! Jo tikai kopā, sadarbojoties, atbalstot citam citu, mēs veidojam vidi, kurā dzīvojam, kopīgi padarot to tādu, kādā ir patīkami dzīvot!

Esam pilni ar pozitīvām emocijām, idejām un darbiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Biedrības „InSpe” valdes locekle J.Hnikina

Krustpils novada pašvaldības darba laiks svētkos
Krustpils novada pašvaldības darba laiks svētkos
Sveicam absolventus un skolotājus ar veiksmīgu 2020./2021. gada noslēgumu!
Sveicam absolventus un skolotājus ar veiksmīgu 2020./2021. gada n...
Aicina uz ielīgošanas meistarklasi Vīpē kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri
Aicina uz ielīgošanas meistarklasi Vīpē kopā ar zāļu sievu Līgu R...
Ar notikumu “Aizvestie. Neaizmirstie” pieminēs 1941. gada deportāciju 80. gadadienu
Ar notikumu “Aizvestie. Neaizmirstie” pieminēs 1941. gada deportā...

JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
Pasākumi
14.06.2021 plkst. 11:00, Pie Atašienes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīcas
“Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija depo...
17.06.2021 plkst. , Pie Amatniecības centra "Māzers"
Ielīgošana Amatniecības centrā "Māzers"
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021
Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021Krustpils Novadnieks, FEBRUĀRIS 2021
JAUTĀT PAŠVALDĪBAI
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde
Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu