Krustpils novads
“Gaiss bija brīnumaini dzidrs un tīrs, spīdēja saule, un mani visu ceļu, garām Zīlāniem, Jaunajai muižai, Kondrātiem, Stipriem līdz pat Stukuliem pavadīja nepārtraukta cīruļu dziesma. ”
V. Stukuls „Krustpilieša stāstījums"
“... augšpus pils, mālzemes muldā Daugavas labajā krastā, uzradās Krizburgas miestiņš – tirgotāju, amatnieku, maizes ceptuvju un lopu kautuvju ciemats, strūgu un plostu dzinēju apmetne.”
J. Niedre „Tai rītā mazā gaismiņā"
“Katram cilvēkam ir tāda vieta, kas paliek neizdzēšamā atmiņā, ko nekādi pasaules notikumi un pārliecīgie attālumi nespēj padarīt nesaredzamu”
Jānis Lejiņš "Spēlmaņu cilts"
“Krustpils krāsas ir vienkāršas – māla sarkanā, zāles zaļā un ūdens zilā, ko sievietes senāk ieauda krusta rūtīs savos lindrakos. ”
Lūcija Ķuzāne "Esmu uzticīgs"

23. janvārī Baļotes ezerā būs pieejama bezmaksas slēpošanas inventāra noma

23. janvārī Baļotes ezerā būs pieejama bezmaksas slēpošanas inventāra noma


Aiz loga viss ir kluss un mierīgs - daba ir devusies ziemas miegā, ietinusies baltā sniega mētelī. Aicinām Krustpils novada iedzīvotājus nepavadīt šo gadalaiku mājās ar siltas tējas krūzi rokās zem segas, bet gan izmantot ziemas piedāvātās iespējas -bradāt pa sniegu, slēpot, slidot un makšķerēt.

23. janvārī, Krustpils novada Baļotes ezera centrālajā pludmalē slēpotājiem būs iespēja bezmaksas izīrēt slēpju komplektus un  izmantot sagatavotās slēpošanas trases no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00. Slidot gribētājiem būs iespēja izmantot attīrītu slidošanas laukumu.

Vides un civilās aizsardzības dienesta vadītājs Ilmārs Luksts aicina Krustpils  novada aktīva dzīvesveida piekritējus, ģimenes ar bērniem izmantot iespēju slēpot Baļotes ezera sagatavotajā trasē, piebilstot, ka aukstums un sals ir īstie palīgi imunitātes stiprināšanā, veselības un fiziskās pašsajūtas uzlabošanā, jo ziemas prieku baudīšana ir pielīdzināma, kārtīgiem sporta treniņiem.

 Baudīsim ziemas priekus un izkustēsimies svaigā gaisā!

 

Informāciju sagatavoja

Angelīna Smirnova

Speciāliste jaunatnes, tūrisma un uzņēmējdarbības jomā

Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Informācija par komunālo maksājumu veikšanu
Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Jānis Ščerbickis noliek deputāta mandātu
Aicina piedalīties Lauku dienā
Aicina piedalīties Lauku dienā
Pasākumi
Krustpils Novadnieks, JŪNIJS 2021
Krustpils Novadnieks, MAIJS 2021Krustpils Novadnieks, APRĪLIS 2021Krustpils Novadnieks, MARTS 2021
PašvaldībaSabiedrībaEkonomika un investīcijasTūrismsKultūraKontakti
  • Laukezers
  • Kristakrūga skatu tornis
  • Marinzejas ezers
  • Svētki kopā ar zirgiem Krustpils pagastā
  • Krustpils novads XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos
  • Kūku pagasta brīvdabas estrāde

2021.gada 1.jūlijā, darbu sākot jauno novadu domēm, stājas spēkā Latvijas Administratīvi teritoriālā reforma. Tās rezultātā jaunajā Jēkabpils novadā tiek apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsēta un Krustpils, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Viesītes novadi.

Lai arī reforma ievērojami skar vairākus pašvaldības darba procesus, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem turpinās iepriekšējā kārtībā – visi pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti visos pagastos līdzšinējās pakalpojumu sniegšanas vietās un ierastajā kārtībā līdz jaunu saistošo noteikumu izdošanai.

Ē adrese Mājokļa drošība PAPS Es, Latvija un ES www.mezalietas.lv e-pakalpojumi 1188.lv transporta saraksti
Cienījamais lietotāj, www.krustpils.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu privātuma politikai. Es piekrītu Es nepiekrītu